| anonim_4396 a întrebat:

Vreau o aplicatie de filmat pt android 4.2, DAR SA NU AIBE ROOT! Si nu MOBIZEN, ca nu merge pe telefonul meu (Allview v1)
Funda e pusa la bataie big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un singur raspuns : NU EXISTA ALTA! Doar Mobizen. Este si normal sa nu functioneze pe telefonul tau Allview sau mai bine "AllShit". Calitate romaneasca.

| Hexiled a răspuns:

Razi tu cat vrei, dar telefonul de bun pentru jocurile recent lansate, eu incurajez marfa autohtona, si am vorbit cu cei de la mobizen si au zis ca lucreaza sa faca un plugin pentru telefoanele / tabletele care au atom core