| kar1GaNNN a întrebat:

Vreau o parere sincera, care dintre astea 3 e mai bun si mai performant? ( android, camera foto, memorie ram etc )
Samsung S7392 Galaxy Fresh, Allview a5 Quad sau Samsung G313H Galaxy Ace NXT

Parere sincera va rog!

Răspuns Câştigător
| RedSkyRomania a răspuns:

Buna!
Dupa caracteristici, cel mai bun este Allview a5 Quad, dar ca Android mare ar fi Samsung G313H Galaxy Ace NXT, dar are o camera de 3.15 MP, fata de celelalte 2, care au 5 MP.
Sper ca te-am ajutat! Funda?

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN explică:

Vreau sa mai stiu la care se misca mai repede touchscreen-ul si e mai rapid de manevrat. big grin

| TheCosmin02 a răspuns:

Samsung S7392 Galaxy Fresh e cel mai bun!

nu te lua dupa alti sa iti iei porcari de Allview

si la acela care am spus mai sus se misca touchul mai repede si e mai rapid

pentru mai multe detalii si pentru a le compara intra pe compari.ro!

| kar1GaNNN explică (pentru RedSkyRomania):

Deci dupa parerea ta ai cumpara Allview a5 quad?

| RedSkyRomania a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Da, A5 Quad sau Galaxy Ace NXT.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview A5 Quad, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6018&idPhone2=5841

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6018&idPhone2=6534

Toate cele bune.