| Tekashi69 a întrebat:

Vreau sa imi fac abonament Yoxo si sa aleg un numar nou. Daca dupa ceva timp renunt la abonament... pierd automat si numarul ales de mine? Rog sa imi raspunda cineva care e la Yoxo si a ales un numar nou de la ei.

1 răspuns:
| Lovelife00018 a răspuns:

Cred ca poti sa-ti portezi numarul la alta retea. Nu stiu cum functioneaza Yoxo dar s-ar putea sa mearga. Cel mai bine suna la ei si intreaba, ca sa stii sigur. Stiu ca Yoxo apartinea de Orange.