| Niss a întrebat:

Vreau sa imi fac un cont de icloud si cand ajung la partea cu cardurile, apas pe "None" si nu scriu nimic in partea de carduri itunes, si totusi nu ma lasa sa trec la pasul urmator. Stie cineva ce trebuie facut? Am vazut pe Youtube filmulete in care diversi oameni faceau la fel, fara a scrie un cod itunes si fara a introduce vreun card, si lor le mergea, iar mie nu.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, daca ti se cere card bancar si tu selectezi "none" nu-i logic de ce nu te lasa sa treci la pasul urmator?
Ce sens ar mai fi avut casuta de carduri, daca era gratis contul?