| ionnnnnnnn a întrebat:

Vreau sa imi iau alta baterie pentru Samsung galaxy alpha ca bateria se consuma prea repede. Iar bateria pe care o vreau este de 2800 mah acumulator vetter pro, dar zice ca este compatibil cu s5. Are ceva daca il folosesc la telefonul meu? Sau daca stiti bateri mai bune dar nu de la Samsung.

1 răspuns:
| ioanaKevlar a răspuns:

De ce nu iti iei o baterie externa de vreo 5000 sau 6000 mAh? Mi se pare mult mai utila decat sa schimbi bateria cu una cu capacitate de 2800.

Eu am o baterie externa Vetter si mi se pare extrem de buna. E de fapt a doua, pentru ca pe prima i-am dat-o prietenului meu.