| FaraNumePls a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon dar nu stiu pe care sa-l iau.
As vrea ceva mare gen +5 inch, +16 GB si sa faca poze bune, atat cele "ARTISTICE" cu camera de pe spate, cat si selfie-uri reusite.
Eu ma gândeam la un iphone ceva. In prezent am un j3 2017( de vreun an)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand: 1) Huawei P9 Lite 2017
2) Huawei P10 Lite
S-au ceva Huawei, că astea au multă memorie,
poze super clare. Dacă vrei link spune-mi!

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca vrei ecran mare, sau, mai bine zis, exagerat de mare, ia-ti Xiaomi Mi MAX 3

| MadalinG99 a răspuns:

Uite eu cu J3 chiar fac poze frumoase, incearca sa mai strangi si sa iei tot ceva din cama Samsung, vezi ca e J6 din 2018 la reducere pe eMAG e vreo 650 de lei.