| WholeWorldTeam a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon insa nu ma pot decide pe care sa il iau dintre Samsung S6500 Galaxy mini 2csi Samsung S5610.La Samsung Galaxy imi place desingul iar la celalalt camera de 5Mpx.Voi ce parere aveti?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia asta cu 5Mpx este marketing. Recomand cealalta optiune happy

Răspuns utilizator avertizat
| DoctorLove a răspuns:

Nu-ti lua telefon pentru camera. asta, in general, e o proasta investitie!
Cea mai buna alegere ar fi Samsung Galaxy S6500 mini 2. In primul rand este Android si e mult mai avansat decat clasicul S6510.

| Pitagora a răspuns:

Cu siguranta S6500