| Alex_4373 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou... care ziceti voi ca e mai bun: Samsung galaxy s II sau Motorola razr maxx HD (vreau parerea cuiva care stie ce spune)?

4 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Samsaung galaxy s II este mult mai bun.Are o camera buna, poti descarca multe aplicatii, are ecranul mare...
O zi buna!

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Mai bine iti iei daca ai bani desigur, Sony Xperia P e japonez totusi...
Uite:http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-sony-xperia-p-30630443#pps
Eu pe asta mi l-as lua daca as avea bani.Bafta in gasirea telefonului dorit!

| maryusmono a răspuns:

Salut Alex,

Galaxy S2 este cea mai buna alegere pe care o poti face. Arata bine si este un telefon de ultima generatie.

Daca vrei sa il cumperi nou cu atat mai bine, eu o sa iti recomand un site unde il vei gasi la un pret bun http://bit.ly/SOjz99

Acest site iti permite sa vezi parerea clientilor despre produs in josul paginii si daca esti nemultumit il poti returna in 30 de zile si primesti banii inapoi.

| Kaulytz_Damon_1999 a răspuns:

Galaxy s II sau galaxy s III dar costa cheltui bani pana se strica iti sugerez sa iti iei unu fara touchscreen mai bine cu butoane ca nkia e72 si c3 sau daca vrei touchscreen si ttusi bun ia-ti Samsung galaxy beam sau blackbarry curve