| DariaZ a întrebat:

Salutare! Între un telefon Motorola Razr 40 ultra și Samsung galaxy flip z 5 ce ați alege? Dacă a avut cineva vreunul din ele, as vrea sa imi spuna dacă e bun. În special bateria ma interesează sa tina.

6 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Atunci cred că Flip ar fi mai potrivit pentru tine

| DariaZ explică (pentru Hyperion7):

Am văzut în specificații ca are bateria mai mica decât Motorola, însă as vrea sa știu cum merge im caz ca a avut cineva. Vreau sa-mi cumar unul din ele...Mulțumesc pentru răspuns!

| Hyperion7 a răspuns (pentru DariaZ):

Nu înseamnă că dacă are bateria mai mica, că automat e și mai slab.
Eu am avut telefoane cu baterii de 4000, 4500, 4700, 3000 și chiar 5000 și îți zic că uneori cele de 4000 au avut momente când au dat randament mai bun decât cele de 5000
Plus că la Motorola am auzit multa lume sa se plânga de faptul că ar exista diferite bug-uri in sistem
Pentru a vedea cum tine bateria cauți flip z5 battery test sau Motorola și apoi tragi concluzia.
Cu drag!

| DariaZ explică (pentru Hyperion7):

Am înțeles. Mulțumesc mult!

| blackann a răspuns:

Iphone 14

| DariaZ explică (pentru blackann):

Nu vreau iPhone. Vreau telefon pliabil și nu iPhone. Nu sunt fan