| adiime a întrebat:

Vreau sa-mi bag android pe Samsung omnia i900 (16GB) da undeva la instalare se bloeazaa...ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nu sunt adevarate,,, ori au ceva facut la circuite telefoanele alea

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu se poate, telefonul nu e facut pentru sistem android.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nu se poate,,, tel tau are windows,,, trebuie sa aiba android din fabrica,,, singurul tel pe care poti pune android este Nokia n9,,, dar ni el nu va avea ca o.s. principal androidul

| adiime explică (pentru Paul_Radulescu_1990):

Da pe net is tutoriale in care poate sa isi bage android pe el..at nu-s adevarate sau ce?

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns (pentru adiime):

Nu sunt adevarate,,, ori au ceva facut la circuite telefoanele alea