| AndreyG a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon Nokia X2 de vinerea neagra ( reducerea de pe 23 ) si vreau sa stiu de pe ce site online sa-l cumpar, din experienta voastra. La unele firme se spune ca sunt neserioase, nu tin cont de garantie, nu schimba produsul etc. De pe ce site ati achizitionat un produs / mai multe produse si ati fost multumiti de servicii si de pret?

4 răspunsuri:
| EugenRomaniuc a răspuns:

Pai pe langa binecunoscutul emag.ro mai cumpar si de pe evomag.ro. Bafta, si astept black friday happy

| to00 a răspuns:

Daca vrei magazin online intra pe www.telefonultau.eu,daca nu vrei online incearca eMAG.

| cunoscatorul a răspuns:

De la eMAG, acolo o sa fie reducerea respectiva pe data de 23, iti poti urmari pretul telefonului aici http://bit.ly/XgKUWX

Răspuns utilizator avertizat