| alecsandraaaa a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon din America ( Galaxy S4) si nu stiu daca va merge in Romania. Aveti vreo informatie in legatura cu chestia asta? Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu astepti sa vina si in Romania? Ai asa de multi bani de aruncat? Banuiesc ca inca nu stii cum se castiga banul.

| DjD3liric a răspuns:

Daca ai prea multi bani iatil degeaba ca nu o sa iti meraga

| Antonio23 a răspuns:

Te grabesti...
In maxim 2 luni apare in Romania

| Alexandra0490 a răspuns:

Cred ca o sa mearga dar de ce vrei sa il iei din America? Ai mai luat vreodata vreo ceva de genul asta din America? Stii despre costurile TVA si costurile vamale? S-ar putea sa nu iti convina pretul final cu tot cu costuri... parerea mea happy (experienta proprie)

| alexuuuux a răspuns:

Exact mai bine astepti si cumperi din Romania