| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu de ce nu imi merg imagini gif pe fundalul telefonului Samsung Galaxy Young, iar cum as putea sa fac sa-mi functioneze?

4 răspunsuri:
| nyteshade1797 a răspuns:

Din cate stiam eu Android nu suporta gif. crying
Sorry!

| presus a răspuns (pentru nyteshade1797):

Din cate stiu eu telefoanele cu sistem Android suporta 'gif-uri'.

| Darius_Opro_1995 a răspuns:

Nu ai nevoie de gif laughing! Ai andoid, e de zece ori mai bun! Cauta pe net livewallpaper sunt speciale pentru andorid si de zece ori mai bune!

| presus a răspuns (pentru Darius_Opro_1995):

Problema e ca nu am internet pe telefon, asa ca nu le pot descarca si in telefon doar in pc. De aceea imi trebuie gif-uri, iar cu contul google nu pot sa descarc livewallpaper... imi spune ceva cu o 'punga alba' pe care nu am accesat-o.