| Marisa55 a întrebat:

Vreau sa știu și eu ce diferența este intr-un telefon luat de la Orange, sau media galaxie și unul luat mai ieftin și sa fie second-hand?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Un telefon second are bateria uzata. Si cum bateria e una dintre cele mai importante caracteristici, eu nu mi-as mai cumpara un telefon second.
La Orange la liber pretul telefoanelor e cam la fel ca la Altex, eMag etc.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Cel sec.h nu stii cum a fost folosit, cât de animal a fost proprietarul, cate căzături are, etc.
Te-ai luminat?
In alt context... poți lua plasă.