| Stephaniee a întrebat:

am un telefon SAMUSNG GALAXY S2 PLUS, si vreau sa iau muzica de pe zippy, iar cand dau sa descarc imi apare la notificari: descarcarea a esuat. am alti colegi in clasa care au acelasi telefon si le merge, si nu e de second hand telefonul, e luat nou din magazin {Orange}

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Hristos a înviat!
Eu am un Samsung Galaxy S III, deci e aproximativ ca al tău, aplicaţiile sunt asemănătoare.
Eu când descarc muzică de pe Zippy mă conectez la wireless să meargă mai bine. E posibil să nu îţi meargă din cauza conexiunii slabe la Internet. Conectează-te la wireless şi încearcă.
Dacă nici aşa nu vei reuşi, dezinstalează sistemul de operare şi apoi instalează-l din nou.
De asemenea, poţi întreba şi la un magazin specializat pentru mai multe detalii.
Sărbători Fericite!

1 răspuns:
| YoshiFan a răspuns:

Incearca cu un alt browser, recomand Dolphin Browser sau Chrome