| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa imi cumpar un telefon. Nu vreau sa fie prea " de fite" sa spun asa... dar sa fie cat de cat bun. Eu vreau sa imi pun in el, o cartela cosmote, si nu stiu unde il pot decoda in caz ca il cumpar de la Orange sau Vodafone. Ce telefon imi sugerati si unde il pot decoda in Craiova? Mersi mult. Pace xD

Răspuns Câştigător
| Flow98 a răspuns:

Buna. Orice telefon indiferent daca il iei de la Orange sau Vodafone se poate decoda in orice oras. Ti-as sugera Blackberry 8520 sau Gemini. Telefonul este foarte bun pentru net si daca vrei sa trimiti mesaje multe, si din cate am citit din surse sigure de la Orange sau de la alte magazine de telefoane nu trebuie decodat. Sper ca te-am ajutat. Apropo are tastatura qwerty. Nu ia mega de net pentru messenger, facebook si are o aplicatie BlackBerry messenger unde is mesaje nelimitate. Bafta.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

N-ai spus ce sumă ai disponibilă...

De decodat, dacă îl cumperi la abonament ( de obicei acelea sunt codate ) se poate decoda la un Service - preţul variază în funcţie de model.

Ca variante de telefon îţi propun :
http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Chat-B5330-White.html

http://www.allview.ro/......cificatii/

http://telefonultau.eu/products/Samsung-i8190-Galaxy-S-III-Mini-White.html

| GFStep a răspuns:

Salut, uita-te la Samsung Nexus s, I'll poti decoda de la orice gsm.

| TombRaiderfan a răspuns:

Dupa parerea mea Samsung Galaxy Y e bun.Sunt super multumita de el.Este foarte bun telefonul.Nu stiu unde poti decoda un telefon in Craiova.Eu stau in Constanta.