| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un niste telefoane gen Samsung B5330 Galaxy Chat sau Samsung S5330 Wave533.Cu cat mai multe cu atat mai bine. funda o s-o dau dupa ce imi cumpar telefonul.

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Hmm

Eu consider ca ti-ar placea si acest Samsung: http://bit.ly/109Lc1x

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Uite-te si peste comentarii sa vezi ce au spus si cei care au cumparat acest produs.

| yustina123 a răspuns:

Daca se poate sub 550 lei