| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Vreu sa-mi iau un telefon si nu stiu care am mai multe variante numai ca nu stiu care e mai bun as aprecia daca mati ajuta si cu argumente.Lista e urmatoarea :Nokia lumia 800, ngm atlantis, Samsung galaxy wonder, LG optimus l7 sau Samsung galaxy mini s2.

Răspuns Câştigător
| GFStep a răspuns:

LG optimus l7 pentru ca ruleaza pe android 4.0.3 ICS, procesor mai puternic decat galaxy mini 2, ecran de 4.3 fata de mini 2 care are 3.27. L7 e mult mai rezistent decat mini 2. L7 nu se poate compara cu L7. Eu spun ca cea mai buna varianta e L7.

2 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Nokia Lumia 300 sau Samsung Galaxy Mini s2. Sunt de calitate amundouă și foarte performante. Alege tu unu din astea 2.