| Adelynn777 a întrebat:

Ce telefon sa imi iau Nokia lumia 800 sau Samsung galaxy s3 mini, ma puteti ajuta!

Răspuns Câştigător
| paulpojoga a răspuns:

Amandoua sunt bune in felukl lor dar eu iti recimand Nokia lumia 800 deoarece are un prieten si este foarte multimit de el. Sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Eu ti-as recomanda sa iti iei Samsung galaxy s3 mini. Am si eu acest telefon si sunt foarte multumita de el. Bafta la alegere

| LiK3 a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini

| baf a răspuns:

Nokia

| AdeeMaria a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini. Am auzit ca sunt foarte bunewinking

| killeru22 a răspuns:

Eu zic Samsung galaxy s3 mini pentru ca androidul e mai bun ca si windows mobile funda?

| CasaLocCo a răspuns:

S3 mini este aproape de performanta unui iphone 4.Eu ti-as recomanda s3. Funda?

| DifferentBoy a răspuns:

Samsung galaxy s3 mini, pentru ca este mai bun.
FUNDA? happy big grin