| Sonia822 a întrebat:

Whatsapp - daca un nr de telefon nu intra in wapp, inseamna ca persoana nu are wapp cu nr respectiv?

Răspuns Câştigător
| Demidol a răspuns:

Da, inseamna ca persoana nu are whatsapp cu acel numar.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil ca acea persoana sa nu aiba whatsapp

| Kindal38 a răspuns:

Da.Trebuie să aibă si persoana respectiva nr. tau la contacte, sau poate nu are whatsapp-ul instalat

| Demidol a răspuns (pentru Kindal38):

Nu conteaza daca il are la contacte. Am eu un caz.

| Kindal38 a răspuns (pentru Demidol):

Eu stiu ca am trimis niste poze cuiva care nu ma avea la contacte si nu puteam sa i le trimit.

| Demidol a răspuns (pentru Kindal38):

Serios?
Fara sa-ti spun cazul meu particular, iti dau alt caz. Toate televiziunile au whatsapp dar nici una nu te are la contacte. Si cu toate astea, tu le poti trimite imagini, filme, texte.

| Kindal38 a răspuns (pentru Demidol):

Asa este, nu mi-am dat seama de asta.