| anonim_4396 a întrebat:

1. Ce parere aveti despre modeling?batting eyelashes
2. Ce ganditi prima data despre o fata cand auziti ca se ocupa cu asa ceva?
Astept raspunsuri sincere :]

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

1. Mie una imi place modellingul, cred ca este un job ca oricare altul sau o metoda placuta de a petrece timpul liber.
2. Eu nu am nimic impotriva celor ce se ocupa cu asta, ci chiar as ruga-o sa ma invete si pe mine cateva lucruri si sa imi explice cum este acesta lume a modellingului, pentru ca nu e usor sa te mentii si sa reusesti sa te faci cunoscut.

| friday a răspuns:

Sincer, cred ca arata bine si are norocul sa fie slaba. si ca orice fata care arata bine si e slaba s-a gandit sa incerce asta, din moment ce au posibilitatea.
PS: Tu esti slaba natural, sau ai tinut regim? big grin

| AAAdelin a răspuns:

Eu cand aut ca o fata ca se ocupa cu modeling m-a gandesc ca este frumoasa, nu este proasta (neaparat)si ca ii place ceea ce face

| lemmon a răspuns:

Ce gandesc? sunt invidioasa.
o intrebare: te ocupi cu asa ceva?
ast rasp tau, plsbig grin