| ForeverYoung99 a întrebat:

1. Daca cineva imi da add pe facebook se adauga la lista mea de pe cronologie cu "Persoane care urmaresc"si se si adauga la prieteni?

2. Daca o persoana pe care nu o ai in lista de prieteni iti da follow imi apare cerere de prietenie?

Multumesc, dau funda pentru raspunsul care ma lamureste!

1 răspuns:
| shukaru0890 a răspuns:

Daca cineva iti da add pe fb se adauga in lista ta de prieteni, iar daca iti da follow nu iti apare cerere de prietenie doar te urmareste iti urmareste postarile si toate cele