| MenCool a întrebat:

2012= sfarsitul unui nou inceput sau inceputul sfarsitului?

9 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Haha nu se poate sa vina sfirsitul lumi si in 99 si in 88 sau 89 au zis ca vine si na venit rolling on the floor mai avem ceva pina ca dumnezeu sa hotarasca ca am stat destul pe pamint

| Sofffie a răspuns:

Nimic laughing
Aveti timp sa credeti?

| Contrast a răspuns:

Fiti seriosi... e continuarea a ceea ce a mai fost deja! Doar nu credeti ca in 2012 se sfarseste o lume...sau incepe alta.
Iar sfarsitul lumii nu va veni cu tobe si surle...va veni pe nesteptate...cand va fi sa fie!

| Shann a răspuns:

Se zice ca sfarsitul lumii o sa fie in anul 50. 000 si ceva cand o sa explodeze soarele

| Dragosgan a răspuns:

2012=sunt 1000000000000 de intrebari pe siteul asta despre aberatiile prevestite de niste aberati, cum sa fie 2012 sfarsitul, va fi sfarsitul aberatilor alora care spun ca se sfarseste lumea cand le vine lor chef.

| andreeaemmma a răspuns:

Vai ca deja m-am saturat,...

De absolut toate intrebarile astea
Daca o sa traiesti pana in 2012 o sa vezi...
Cum sa fie sfarsitul lumii?
Ce vrea sa insemne asta?"Sfarsitul lumii"

Ce o sa se intample? O sa ne inghita gaura bineagra? HHHHHHi ioi

| Cludiii a răspuns:

Se spune ca 2012 este inceputul sfarsitului! Adica se sfarseste lumea! Nu cred ca este adevarat! Funda?smug

| smileforme a răspuns:

Nici una nici alta. o sa ne continuam viata linistiti ca si pana acum si o sa asteptam vina astia pe la tv ca ne "prezica " again sfarsitul lumiiwinking laughing

| bd a răspuns:

Nici una, nici alta happy