| anonim_4396 a întrebat:

3 Ianuarie 2014
mimo1234 intreaba:

Vreau sa-mi cumpar un ps4 sau un ps3 cateva intrebari :

1.Platesc sa stau pe net dupa consola? Ce pot face cu netul pe consola? Mentionez ca am router in casa.

2.Pot sa instalez jocuri pe hdd-ul consolei. Daca da, cum si de unde le descarc.

3. Exista vreo diferenta intre varianta normala si cea slim?

4.Dece este importanta memoria, nu pot sa iau un card?

5.Ce fel de controller imi recomandati? Wi-fi sau cu fir

6.Am un tv cam naspa, dar am putut sa ma joc cu un ps2 pe el, o sa mearga si pe ps3 sau ps4.

7.Se merita sa iau un ps decat un xbox?

8.De unde pot sa iau cele mai ieftine jocuri originale?

Daca mai aveti ceva de adaugat, oricum dau funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| HelloMinecraft a răspuns:

1.NU,trebuie cablu de net
2.Nu pe hdd sci pe hard, trebuie modat si jocurile de la cel care l-a modat
3.Slim are mai putina momorie hdd
4.Nu,nu merge cu card, strici consola
5.WI-FI
6.Tre' sa aiba port HDMI
7.Mai bun e un PlayStation
8.Nu exista mai ieftine sau mai scumpe
Mai bun si mai ieftin e un PS3. Funda?

1 răspuns: