| LORY a întrebat:

A comandat cineva vreo carte de pe www.librarie.net? E de incredere site-ul? Dati-mi va rog cateva detalii.

Multumesc! :)

8 răspunsuri:
| LORY explică:

@moodyblues: cum adica ``le-am luat noi dar totusi nu le-am primit foarte noi desi indeajuns de noi``?batting eyelashes

| Ana_6509 a răspuns:

Eu am comandat. Mi-au venit exact in 4 zile cum mi-au spus.Am platit la posta si pe langa pretul cartilor se plateste transportul 80 de mii(vechi)mi se pare, nu mai stiu exact.

| GnnAndra a răspuns:

Este un site de mare incredere! Are multi cumparatori si nu isi permite sa faca vreo gafa. E o firma serioasa happy!

| dragalasica a răspuns:

Depinde de carti dar in general au preturi ieftine...

| moodyblues a răspuns:

Eu am comandat vreo 7. mi-au venit in 8/9 zile. le-am luat noi dar totusi nu le-am primit foarte noi desi indeajuns de noi. n-am platit taxa deoarece comanda era peste 150 ron

| moodyblues a răspuns:

Aaa...desi le-am cerut noi erau putin cam patate pe coperti si laterale (cum le zice?)dar sper ca a fost de la taiere, nu miros a tipar(desi nu ma iau dupa asta). stii cand pe coletul tau scrie de 100 de ori anticariat devii oleaca suspicios. oricum merita sa comanzi de la ei deoarece gasesti cartile mai rare, vin mai repede, sunt ceva mai ieftine.sa nu uit:de o sa vrei muzica sa iei tot de acolo ca sunt cu mult mult mai accesibile preturile. lectura placuta!

| maya_7683 a răspuns:

Da, da, da...de 10 ori da, am comandat, este un site de incredere.Am comandat si eu si exact la 4 zile mi-au sosit cartile comandate.Asa ca poti sa comanzi si tu linistitahappyPapa(Cum spune si Anna, taxele de expediere sunt 8 lei)

| chrissi a răspuns:

Da, eu am comandat cateva carti. E un site de incredere, am fost multumita de elhappy