| pure9 a întrebat:

A cumparat cineva telefoane de pe quickmobile sau telefonultau.eu? Sunt site-uri de incredere?

Răspuns Câştigător
| TechnoViking a răspuns:

Despre primul nu stiu nimic, dar de pe
telefonultau.eu poti cumpara fara grija.

3 răspunsuri:
| vio_9808 a răspuns:

Telefonultau.eu sunt sigur seriosi iar quickmobile nu stiu...

| Orha_Andrei_1989 a răspuns:

Mai multe informatii despre QuickMobile gasesti la http://goo.gl/UOMND

| GrigRus a răspuns:

Dupa mai multe cautari am decis sa -mi achizitionez un Lg Nexus 4 de la quickmobile.ro pentru ca este o firma mare care are si magazine fizice. Acuma la mine in Iasi sunt deja doua magazine in iulius si palas. Iar la acesorii nu este o alta firma care sa aiba o varietate asa de mare. Incearca cu incredere.