| AnotherSmile a întrebat:

A facut cineva inot la aqua team din buruesti? la complexul Miramar?

5 răspunsuri:
| Calynus a răspuns:

Da e fainut

| AnotherSmile explică:

Bucuresti* blushing

| Bijou15 a răspuns:

Da.E chiar foarte tare.Am facut anul trecut si intentionez sa merg si anul asta.Deci echipa e geniala smug. Chiar mi-a placut...sunt convinsa ca o sa-ti placa si tie!

| AnotherSmile explică (pentru Bijou15):

Si cum ajungi pana acolo? am auzit ca e pe langa pta delfinuluithinking

| Bijou15 a răspuns (pentru AnotherSmile):

Pai, depinde unde stai. Eu stau pe langa Cora Pantelimon si luam tramvaiul. Ori tramvaiul 14, ori 55, ori 46 sau luam autobuzul 104. Deci poti ajunge cu tramvaiele, 14, 55, 46, 36 sau autobuzele 104, 335.