| matei418 a întrebat:

A fost cineva cazat la Cabana Babele? ( vorbesc de recent, vara trecuta cel mai tarziu, dar daca se poate recent de vara aceasta e cel mai bine venit ) Sunt interesat sa stiu cum ati fost primiti, care au fost conditiile, cum s-au purtat cabanierii cu voi, daca va mai amintiti cat ati dat pe cazare, ati avut caldura noaptea la calorifere?

Răspuns Câştigător
| Birlik65 a răspuns:

Cabana Babele au o super buna reputatie...deci incearca, nu o sa-ti para rau...Concediu placut!

| matei418 explică (pentru Birlik65):

Multumesc pentru informatie mai ales daca ai fost recent. Stiu de reputatie dar am citit multe despre cabanieri si persoane nemultumite ca au avut rezervare si nu li s-a dat camera sau li s-a vorbti in sictir, ma rog. Multumesc

8 răspunsuri:
| annaangel17 a răspuns:

Eu am fost la cabana mosnegii...dar e fain si la babele.

| annaangel17 a răspuns:

Nu ai ghicit niciuna din chestiile alea cu "counter si manele" ...sunt totusi o adolescenta care cauta amuzament...si nu am ce face.winking

| matei418 explică (pentru annaangel17):

Poti sa te duci in alta parte nu aici unde lumea mai cauta si raspunsuri serioase. te poti duce cu bagabonzii si drogatii din anturajul tau deprevat

| Birlik65 a răspuns (pentru matei418):

Ehhh.iart-o si tu, ei ii trebuie ceva de genul.din varful degetelor mainii drepte pana la cot, undeva inauntru...clar o mananca. laughing

| matei418 explică (pentru Birlik65):

Multumesc pentru raspunsurile competente si de actualitate referitoare la cabana babele. Topic Closed

| matei418 explică:

O persoana care nu e complet idioata sau frustrata sa imi raspunda totusi la intrebare

| matei418 explică:

Caut raspunsuri serioase nu de la copii frustrati de counter si manele