| Eroare404 a întrebat:

Va mai amintiti ce ati facut vara trecuta?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Plaja.

| RainmakerX a răspuns:

Da,am pierdut timpul big grin

| Ashadow a răspuns:

Da,dar nu mai stiu ce am facut ieri.

| deeeaqq a răspuns:

Da.
Vrei să-ţi spun şi ţie?

| Eroare404 explică (pentru deeeaqq):

Daca vrei poti sa-mi spui.

| MaliciousDeath a răspuns:

Dap,e una dintre putinele veri in care am facut ceva semnificativ, deci n-o sa uit asa usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea lucrurilor și asta doar pentru că mi-au influențat prezentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Vara asta e prea genială ca să mă gândesc la trecut. smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînțeles
Am petrecut-o pe acest site minunat, de... dacă nu aveam altceva de făcut.

| UzOm a răspuns:

Toată vara am făcut yoga și am mâncat pateu de porc. Când am terminat de făcut yoga și mâncat pateu, pe lângă că am devenit un înțelept, am început să văd pe întuneric de la atâta vitamina A care se găsește în pateu. Asta da vară!

| YesorNo a răspuns:

Normal ca da! Am lenevit rolling on the floor
P.S. Se repeta si vara asta rolling on the floor laughing

| Eroare404 explică (pentru YesorNo):

Bravo,leneveala placuta!

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Cu siguranta sunt mai multe lucruri memorabile, pe care sa mi le amintesc! D ce intrebi? Stii ce-am facut asta-vara? laughing

| Ahatus a răspuns:

Mi-am pierdut timpul pe net, ca acum.