| AlleSiAtat a întrebat:

happy Am o mica...problema, sa zicem. Vara aceasta m-a luat prin surprindere. Ideea e ca a venit, dintr-o data, o caldura imensa, iar eu am inceput sa transpir chiar tare. Nu stiu de ce, poate pubertatea.hee hee Fac dus aproape zilnic si folosesc deodorant, dar e la fel. Vara trecuta nu s-a intamplat asta, totul era normal, eu fiind o persoana friguroasa de felul meu. Imi puteti da o explicatie? Si ceva metode pentru a estompa asta?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Abbcdd a răspuns:

Pubertatea e de vina. Fa dus in fiecare seara si foloseste un deodorant gel sau cum vrei tu dar sa nu fie spray, se va duce rapid mirosul si poti eventual sa folosesti un parfum cu miros mai puternic si care sa durezehappy