| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva cazat la Pensiunea Valea Șipotului? Mă interesează prețurile dacă sunt accesibile, și cam cât.

7 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Și prețurile afișate pe situl pensiunii la secțiunea "Tarife" nu sunt suficiente? Sau îți este lene să le cauți?

https://www.valeasipotului.ro/tarife.php

| MaryMary235618 a răspuns (pentru johnnny123):

Vai, fix aia era, că nu poți da un amărât de răspuns, mai bine tăceai.

| johnnny123 a răspuns (pentru MaryMary235618):

Îmi cer scuze că ți-am răspuns la o întrebare la care ai fi putut să găsești răspunsul și pe cont propriu dacă ai fi știut să folosești Google și ai fi depus 5 secunde de efort.

| MaryMary235618 a răspuns (pentru johnnny123):

Pot să caut și să întreb unde vreau, probleme? Nu-i pică mâna nimănui dacă răspunde, și cu asta am încheiat.

| johnnny123 a răspuns (pentru MaryMary235618):

Eu nu am nici o problemă. Tu în schimb ai vreo duzină. Începând cu atitudinea și terminând cu lenea.

| KR0N5TADT a răspuns:

Google este cazat mereu acolo.