| anonim_4396 a întrebat:

A fost cineva la Olive Garden? Cum e mancarea? Dar preturile?

2 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Am fost anul trecut, este super buna mancarea, italieneasca. Sa incerci chiflele, sunt delicioase! Portiile sunt foarte mari, sucul este cu refill, de fapt, mi-au adus un pahar de un litruhee hee si dupa ce beam o gura, mai veneau si il umpleaulaughing Preturile sunt cam piperate... o portie de creveti era in jur de 15-20 de dolari, daca iti mai iei si o salata si chifle. ajunge undeva la 30-40 de dolari de persoana. Dar se merita! Pacat ca nu avem si in Romania asa ceva doar in Statesad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

e delicioasa si preturile pe masura