| anonim_4396 a întrebat:

A fost o etapa buna pentru tine(fotbal, Liga I)?
Multumit de rezultatul echipei tale favorite?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu am fost deloc multumit, am fost dezamagit de meciul Otelului la Bucuresti la Steaua.Doream macar un egal pentru Otelul. A fost o etapa nu tocmai buna pentru mine. Sper ca Otelul sa faca figura la Urziceni si Dinamo.

| Ea12345 a răspuns:

@kongeriket
@unione...Pfff v-ati facut de ras laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Având în vedere rezultatul favoriţilor mei, Steaua Bucureşti, a fost o etapă destul de bună.
Din păcate echipa judeţului meu de origine, FC Vaslui, a cedat nepermis acasă cu anonima Gloria Bistriţa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

FC Fulgerul Bragadiru şi FC Drobeta Turnul Severin sunt cele mai enervante echipe din Liga I alături de Kolozsvari Vautas Spor Club.
Pf... m-am săturat de ei.
Las' că ştiinţa lu' peşte prăjit e obişnuită cu matineul şi va reveni acolo căci acolo îi stă bine.

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Am fost f multumita:X:X3-0 pentru ucv:X:Xiubirea noastra alb-albastra:X:X:Xu nu ai fost happy?smugsmugoricum nu retrogradambatting eyelashes

| unione a răspuns:

Apropo de sTEAUA-Otelul, s-au cam apasat niste butoane, rapidul trebuia sa nu se bage in aparare in repriza a 2-a, nu-mi place tactica lui Manea cu un singur varf...

| unione a răspuns:

Bai saracule, esti un nimic in fata mea din punctul de vedere al mentalitatii ultra...imi pare rau ca am ajuns sa ii raspund unuia ca tine, du-te si fa-ti temele mai bine

| casmaua a răspuns:

Forta delta tulceahappy

| LaurentiuSorin a răspuns:

Da normal a jucat cam nasol cu otelu da ii bine ca au facut 3 puncte care ii duce pe locul doi...Haiiiii Steauaaaaaaa