| Andrei023 a întrebat:

Am activat acea optiune la Orange prin care sunt anuntat (prin SMS) de rezultatele live ale echipei favorite din Liga I. Cum o opresc?

1 răspuns:
| GabrielUrsan a răspuns:

Cel mai sigur este sa vorbesti direct cu un operator de la serviciul clienti si sa soliciti verbal acest lucru. Apeleaza 444 de pe telefonul tau mobil daca folosesti o cartela prepay sau 411 daca folosesti un abonament. Urmeaza instructiunile robotului care iti raspunde si dupa ce ai intrat in cateva meniuri apasa tasta 0 ca sa intri direct in legatura cu un operator. Ambele apeluri sunt gratuite cu mentiunea ca pentru prepay gratuitatea este in limita a 2 apeluri pe luna realizate pana la orele 20:00.