| pure9 a întrebat:

A luat cineva vreun telefon de la Orange si l-a decodat apoi? Daca da, a avut vreo problema cu el? Ca eu cand am luat un Nokia de la Vodafone si am decodat-o si am bagat o cartela de cosmote in ea se bloca odata sau chiar de 2 ori pe zi. Cand am pus o cartela de Vodafone nu mai avea nimic...

Răspuns Câştigător
| cucubau1992 a răspuns:

Nu tia decodat bine telefonul cine ti la decodat sau poate nu-i place softul daca schimbi softul si face tot la fel du-te la cine ti la decodat si zi de problema sa o remedieze