| anonim_4396 a întrebat:

A-ti fost vreodata mandri ca sunteti romani? Cand?

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mi s-a mai intamplat, dar, cand vad din astia ca tine scriind "romaneste", imi trece. (Ati, mandri)

| zdrangoi a răspuns:

Tu ai fost?
Daca da, cand?
Inainte sau dupa ce ai pus intrebarea?
Cu felul in care scrii (corect e asa :ati impreuna, mandri cu un singur i) cred ca intri in categoria celor care nu sunt mandri.
Pacat!

| Flav a răspuns:

Cand n-am iesit pe strada si n-am deschis televizorul.

| Gizăz a răspuns:

Eu da. Tu nu cred. Nu ai habar de limbă.

| Mik3 a răspuns:

Tot timpu voi fi mandru ca sunt roman.

| Agnes00 a răspuns:

Da, cand vad tinerii ca scriu corect. Bine, nu e cazul tau. (ati impreunat si mandri cu un singur i)

| AndreiP98 a răspuns:

Tot timpul...Nu o fi Romania cea mai tare tara, dar exista multe mult mai nasoale. Eu sunt mandru ca sunt roman atunci cand ascult muzica romaneasca.

| Ciuuf a răspuns:

Da ma fost! Cand a fost Romanii au talent.

| dumy25 a răspuns:

Încă nu, dar voi fi în momentul în care toate pițipoancele de genul tău vor părăsi țara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.am fost.sant si voi fi.

| BeatrizBenz a răspuns:

Daca vrei raspunsuri mai bune, scrie intrebarea asa: "Ati fost vreodata mandri ca sunteti romani? Cand?"
Cu placere. Revin cand corectezi.