| MissL a întrebat:

A vazut cineva prison break, merita vazutbig grin? astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| NightCrowler a răspuns:

Merita vazut. Eu am vazut toate sezoanele. Actiunea se petrece in niste inchisori din care niste oameni vroiau sa evadeze prin niste planuri foarte ingenioase.

6 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

Da.Absolut merita vazut.E unul dintre cele mai bune seriale.Si sincer nu ma asteptam, dar actorii chiar si-au jucat rolurile de nota 10. Mie mi-a placut mult si ca poveste si ca interpretare.Acum depinde daca serialul e genul tau. Oricum eu ti-l recomand.

| Chris a răspuns:

Masterpiece. Il recomand cu toata caldura!

| Adyspeed a răspuns:

Nu am reusit sa vad decat 2 sezoane parca dar vreau sa il scot iar ca l-am avut in pc si mi se stricase hardul si nu le-am mai avut. este un film foarte bine regizat si mie unu mi-e placut evadarea in sine si pe urma cautarea. si acum daca l-as avea m-as uita la el. merita vazut sincer

| Raul_7987 a răspuns:

Eu l-am vazut. Merita vazut, e foarte bun. ti-as da mai multe indicatii dar ar fi bine sa ai o surpriza si sa te convinigi singur.

| kiki_4668 a răspuns:

E super filmu

| valivalee a răspuns:

Eu l-am vazut pe tot. merita vazut e foarte fain.
Mie mi-a placut