| SLICC a întrebat:

A venit vacanta si stau toata ziua la calculator, nu am ceva mai bun de facut, nu prea am prieten deci nu am cu cine sa ies afara.
As iesi afara DAR nu e nimic de facut. Am o bicicleta, ma plimb rar dar nu e asa distractiv, ma plictisesc.
Imi puteti si mie niste lucruri de facut pe afara FARA PRIETENI si nu sa ma plimb sau ceva, sa fac ceva distractiv, nu plictisitor, si nici ceva care sa coste mult.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Poti sa stai acasa sa citesti.
Sau sa iesi la un suc singura. (ceea ce e destul de aiurea.)

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ajuta un batran cu un serviciu cat de mic, vei avea satisfactia ca ai facut un bine.

| hahahahehehe a răspuns:

Poti sa te angajezi sezonier, poti sa te duci la un gratar cu familia, prietenii, colegii.