| SweetySweet a întrebat:

șhoc!laughing ma plictisesc in vacanta! Luna viitoare merg in Italia. Dar pana atunci ce sa fac? Mor de plictiseeala. Stau toata ziua in casă cu ochii in calculator. Afara nu e nimeni. CE pot face?!
funda.

Răspuns Câştigător
| A?ex a răspuns:

Heii! Ai putea sa pleci in parc,sa te dai cu rolele,sa te joci,poti citi,poti desena sau sa faci colaje,te uiti la televizor,inviti o prietena la tine,pleci la strand,te bronzezi, pleci la tara, asculti muzica si multe altele! funda?

3 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

Pai dupa mine, poti sa citesti niste carti preferate de ale tale... Poti invita niste prietene la tine sa faceti o petrecere in pijama, poti sa chemi o fata la tine sa faceti ''parada modei''hee hee. Sper ca te'am ajutathappy

| alexam23 a răspuns:

Vorbeste cu prietenii la telefon, uitate la un film la cinema sau du-te la strand(asta imi place mie cel mai mult) sper sa iti prinda bine...nimic nu e mai chinuitor ca plictiseala de la inceputul vacantei...
funda?

| roxi13 a răspuns:

Pai poti sa mergi in parca happy
in oras sa iti iei mai multe haine
sau sa citesti carti happy
a sau sa te uiti la filmewinking