| anonim_4396 a întrebat:

Hei, am un prieten care se afla la vreo 400 si ceva de km si cu care am vorbit foarte mult. Nu ne am mai vazut de mult timp, stiu ca are un prieten cu care iese pe afara zilnic si cu care se intelege foarte bine. Pe de o parte, ma bucur pentru el, pe de alta parte, ma intristez rau de tot cand ma uit la mine caci stau zi de zi inchis in casa si nu am cu cine iesi afara. Am incetcat sa mi fac prieteni, insa cum au venit asa au si plecat. As vrea sa am si eu un prieten cum are el. Deja mi s-a urat sa ma plimb singur prin oras. Sincer ador sa fiu la scoala, macar acolo sunt inconjurat de lume si nu ma mai sunt asa de rahat cum ma simt cand sunt acasa in vacanta...

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Bună întrebare ai pus.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Fa public orasul si o metoda de contact si poate iti vei gasi un partener/o partenera cu care sa te plimbi si sa-ti petreci timpul.