| davidtm a întrebat:

Acum 10 minute am intrebat, daca merge android 4.1.2 pe Nokia-ul meu 3310.si s-a confirmat ca se poate.
acum as vrea sa-i fac alta smecherie.sa-i pun taciscrin. oare merge?

6 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Da, merită să încerci. Ai ceva de pierdut? Nu.
Pa-pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate pune touchscreen la acest model!

Toate cele bune.

| horia2012 a răspuns:

Iar faci misto cu intrebarea. Iti arde de glume. E frumos si cald afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa mearga omule sa faci asa ceva? In primul rand, un sistem de operare are nevoie de memorie de lucru, adica Rami, dar si un procesor pentru a rula comenzi, si pentru a tine unele aplicatii in background. Ma faci sa rad, nu se poate asa ceva!

| alexandruth a răspuns:

Mai, eu din cate stiu, ai putea sa iti pui TOUCHSCREEN (asa se scrie) doar daca dupa ce ai modificat placa de baza si ai conectat touchscreen-ul la telefon, il resoftezi. Dar eu zic ca nu se merita investitia, cu banii aia iti cumperi un telefon nou. Parerea mea, tu decizi... happy

| alexandruth a răspuns (pentru alexandruth):

Plus ca nu am mai auzit pe nimeni sa faca asta, dar poti incerca daca esti un mare geniu in ale GSM-ului.