| TeDrqq a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung Galaxy Trend GT-S7560 are android 4.0.4 si as vrea sa ii pun 4.1.2 la actualizare software nu merge, am intrat in kies si scrie la My version : un numar lung si litere pe acolo si la New Version: acelasi numar si ma intreb oare poate sa imi faca update? DIN NOU SI LA VECHI SI LA NOU SCRIE ACELASI NUMAR. Si daca nu poate sa faca update stiti voi o cale prin care pot sa imi pun android 4.1.2...? Multumesc!

4 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Am si eu un telefon ca al tau..nu ii poti face inca update..pentru ca astia nu au scos jelly bean. poti incerca pe xda cyanogenmod 11 ...versiunea e 4.4 are cateva buguri.dar e mai bun decat stock rom happy

| TeDrqq explică (pentru WhiteProud95):

Si am si eu onca o intrebare, si tie iti merg unele jocuri sacadate? si iti sata memoria ram oocupata pe la 530?

| WhiteProud95 a răspuns (pentru TeDrqq):

Da ..mai sacadeaza...ca sa ai memorie libera descarca clean master..si intra la setari la el si la lista ignorare...lasa doar launcherul acolowinking si o sa ai la refresh si 500 de mb liberi.