| davidtm a întrebat:

Astazi am facut niste modificari la telu meu(Nokia 3310)
in primul rand i-am pus taciscrin, dupa i-am pus android 4.2.1.\
totul bine si frumos...am descarcat asphalt 6 din market.
are 1, 6 GB, si s-a incalzit procesoru la el.pentur ca m-am jucat prea mult asphalt 6.cum sa fac sa se raceasca?
repede.e foarte incalzit.risca sa arda placa de baza.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E cam serioasa treaba, ai nevoie de o racire pe baza de nitrogen lichid astfel risti sa produci o explozie pe o raza de 3 km. Ai grija ce faci!

| boogbv a răspuns:

Scote-i bateria si lasa-l sa-si revina.

| TheAxeEffecT a răspuns:

NU te juca asa de mult sau rişti să ţi se arda placa de baza.A da si se zice touchscreen NU taciscrin deci funda?