| andreea0524 a întrebat:

Acum cateva zile am incercat sa-mi schimb parola de mess, dar imi zicea ca parola nu poate fi schimbata.Am incercat cu vreo 10000 de variante de parole, dar la toate zicea ca nu pot fi schimbate si pana la urma mi-a blocat contul.Acum cand incerc sa ma loghez nu pot, fiindca nu imi mai amintesc parola pe care am pus-o prima databig grinbig grin Iar la optiunea aceea "forgot password" nu pot sa aflu pentru ca nu mai stiu raspunsul la intrebarile de securitate.Cum pot afla ce parola am?cryingbig grin

1 răspuns:
| DrunkShepp a răspuns:

Nu poti imi pare rau de tine dar tu ti-ai facut-o cu mana ta.chiar nu poti sa afli bnu exista nici un mod