| adytzasweet a întrebat:

Am si eu o rugamite catre toti... daca se poate sa imi spuna si mie cineva cum deblochez si eu id & parola de messenger : cum reusesc sa-mi deblochez si eu parola de id? acum 2 zile a aflat prietena mea parola, iar ea de la alt calculator intra pe id meu, iar eu intre timp am incercat si eu sa intru. Ma deloga si o delogam, si am incercat sa schimb parola de vreo 4 ori, am bagat 4 parole diferite si mi-a dat incorrect password, pe urma am incercat sa intru din nou pe id meu de mess, si nu am mai reusit sa intru cred ca am blocat parola din cauza ca am incercat sa schimb parola de mai multe ori si ca am incercat diverse parole, de exemplu acum cand incerc sa intru imi da : " THERE WAS A PROBLEM SIGNIN IN TO YAHOO! MESSENGER. YOUR ACCOUNT HAS BEEN LOCKED. PLEASE CLICK "FORGOT PASSWORD..." TO START THE UNLOCKING PROCESS. (81003003) "
Va rog spuneti-mi ce am de facut... id meu pe care ma puteti contacta este shat3nna_akcent19@yahoo.com, va multumesc!

2 răspunsuri:
| dedesh a răspuns:

Pai ei zic sa dai click pe"parola uitata"si asa o sa poti sa ti-o schimbiwinking PLEASE CLICK "FORGOT PASSWORD..."

multa baftawinking!

| sinblade27 a răspuns:

Durata unei blocari este de 24 de ore deci... intri la recover password si urmezi pasii