| WISCHI a întrebat:

Salut, cine credeti ca castiga, Royal Rumble 2013 eu cred ca Jeff Hardy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeff Hardy este în TNA şi cu siguranţă nu se va mai întoarce în WWE în următorii 5-6 ani.

Eu sper să câştige Ziggler, Miz, Barrett sau Cesaro. Însă, sunt cam slabe şansele, având în vedere faptul că WWE-ul vrea din nou încasări mari pentru WrestleMania, deci, cel mai probabil " Superman " Cena va câştiga.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Cena,Orton sau Sheamus

| paceandlove a răspuns:

A castigat john cena

| JunNnkie a răspuns:

Mi-ar place o revenire a lui Jeff (:X:X) in WWE! Il ador! Dar cred ca si voiwinking

| Alexbossdeboss a răspuns:

Cenaaaaaaaaa a castigat happy

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Dupa mine si cred ca se va intampla va castiga John Cena sau se va intampla o surpiza

| Paduraru_Catalin_1990 a răspuns:

1.Jeff Hardy e in TNA, Nu in WWE
2.Eu cred ca va castiga John Cena sau Randy Orton