| skittles1313 a întrebat:

Afecteaza cu ceva daca am in PC 2 Microsoft Office instalate? Adica aveam dinainte 2003 si acum vreau si 2007 pentru ca este mai bun si daca le am pe amandoua are ceva? Va rog un raspuns concret :-s

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu le poti avea pe ambele. Cel mai bine ar fi sa dezinstalezi MO 2003, dupa care sa-l instalezi pe cel din 2007.
Succes! happy

| CybeRAthlete a răspuns:

Normal, 2 programe din aceeasi ramura se bat cap in cap si nu iese nimic bun din ele, dar pentru office cum folosesti 2003 si 2007 (un gen de update) nu ar trebui sa iti faca probleme. daca observi ceva in neregula, atunci renunta la unul din ele. pana atunci, e ok asa.
bafta

| alexutu001 a răspuns:

De ce trebuie sa ai 2? mai bine pui 2007 si le compensezi pe amandoua 2007 iti cunoaste si formatele facute in 2003 dar 2003 nu recunoaste extensiile de la 2007 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu nu am un rasp ci o intrebare? la mine 2007 nu merg literele ț ș, adica atunci cand fac la imprimanta imi ies casute. de ce se intampla asa? am avut si 2003 si nu s-a intamplat asa

| Insidee a răspuns:

Nu, nu afecteaza cu nimic, sunt de aceeasi firma deci, daca merg instalate, sunt compatibile (S-ar putea sa-ti zica "aveti deja instalat, atunci nu merge", daca nu iti zice atunci nu afecteaza cu nimic)