| knnight a întrebat:

Ai facut vreodata bani pe net? daca da, unde?

6 răspunsuri:
| knnight explică:

Eu la munca petrec mult timp pe net, si de asta intrebam.

| untu a răspuns (pentru knnight):

Nu mai stati la calculator tot timpul, ci sa gasesti altceva de facut! Daca sinteti la munca la serviciu unde lucrati si la ce profesie?

| knnight explică:

Sunt manager, de asta stau mult in fata calculatorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castiga bani din trafic pe site si vizualizare reclame, trebuie doar sa introduci niste coduri in casuta si se schimba pagina de reclame. Banii se pot retrage prin orice fel de metoda, foarte bine platit dar trebuie sa ai si 40 referali.
Link inscriere - http://atmoney.fun/3986939374028/

| George8916 a răspuns:

Nu se pot face bani din care sa traiesti... cu 1 $ (3 lei si ceva) pe luna nu ai ce face

| nomad19 a răspuns:

Da, craigslist