| carhartt a întrebat:

Aici, inveti cum sa primesti un iPhone 4, PS3, Xbox, Wii sau orice alt produs gratis! (chiar si bani). Poate esti putin sceptic, asa cum am fost si eu, dar dupa ce citesti pagina cu "Dovezi", sunt sigur ca iti vei schimba putin parerea, asa cum 10 milioane de oameni din lume au facut-o. Mai jos este o schema care iti explica ce trebuie sa faci si cum merge sistemul.

1. Te inregistrezi : http://gifts.kudosnetwork.co.uk/114961
2. Completezi o oferta din cele 3 disponibile, tocmai bine, deoarece doar una este free de completat.
3. Inviti prieteni
4. Iti iei premiul.

Premiul se ia pe baza referalilor, de exemplu daca vrei sa iei un iPod Shuffle iti trebuie 2 refferali, daca vrei un NoteBokk Acer iti trebuie 13 si tot asa. Aveti lista cu gifturile acolo.

Iar cand premiul vine la voi acasa, voi nu trebuie sa platiti nimic toate costurile le suporta ei.

Uitati o dovada : http://www.youtube.com/watch?v=AmW77-n18Mo&feature=relat ed

Si mai sunt multe altele!
Daca v-ati inregistrat, si ati completat oferta, imi spuneti aici in topic, ca sa stiu :D

5 răspunsuri:
| AlexUnder a răspuns:

Auzi uite baga id meu si mai vb ca nu prea inteleg ce trebuie sa fac alex_al1c1

| carhartt explică:

Dupa ce v-ati inregistrat, da-ti la Offers si completati oferta HOMESTEAD, si gata puteti castiga premiul.

| serbannarcis9779 a răspuns (pentru carhartt):

Baga id meu serbannarcis9779 si vorbim ca nu inteleg nimic te rog!

| atanmuk a răspuns:

M-am inregistrattongue

| Tarean_Radu_1994 a răspuns:

Daca n-am 18 ani pot sa particip laughing (intrebare stupida)