| anonim_4396 a întrebat:

Am o propunere sau mai bine zis o rugaminte. Site-ul se numeste TotiPentruUnu asa-i? Ok. Deci mi-am facut cont pe kodosnetwork, daca cunoasteti site-ul. Si doresc sa fac rost de refferali. Tot ce trebuie sa faceti este sa dati click pe http://gifts.kudosnetwork.co.uk/160112 si sa completati o oferta - eu recomand Lumosity. Trebuie sa introduceti datele cardului vostru bancar (nu veti fi taxati ci ei doar vor sa vada ca nu vreti sa ii fraudati de aceea se cer aceste date). De ce vreau sa faceti asta? Atunci cand voi face rost de 10 refferali adica 10 persoane care sa faca acest lucru eu voi castiga un cadou care m-i l-am ales (Ipod Nano Classic). Deci va rog mult de tot ajutati-ma. Va garantez ca e pe bune site-ul, sunt multi ce au castigat pe el. Va rog mult! Sa fim TPU! :)

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Hai sa-ti spun sincer ce cred.N-am auzit de site-ul asta asa cum n-am auzit nici de tine, dar imi ceri sa pun datele de card pe site.Esti serios cu asta?
Chiar daca gasesti 10....naivi care ar face asta sunt sanse infime sa castigi ceva de pe astfel de site-uri.
Dar bafta oricum

| denn1s a răspuns (pentru ionutzul31):

Ok, eu nu te-am obligat. Daca vrei, vrei, daca nu, nu.